Żyrardów, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Asystentka dietetyka

Żyrardów

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

NATURHOUSE - firma międzynarodowa, lider w dziedzinie odżywiania i dietetyki poszukuje pracownika na stanowisko asystentka dietetyka. Praca w wymiarze pełnego etatu.

Miejsce pracy: Żyrardów

Opis stanowiska:
- profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy Naturhouse
- nawiązywanie kontaktu oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientem
- zaangażowane uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach prowadzonych przez Naturhouse
- zarządzanie kalendarzem wizyt klientów
- aktywne promowanie centrum dietetycznego na rynku lokalnym
- dbanie o czystość i estetykę punktu

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie, preferowane w trakcie studiów zaocznych o profilu dietetyka lub pokrewnym
- komunikatywność
- dyspozycyjność
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
- zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań
- wysoka kultura osobista
- mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta, prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia)
- możliwość awansu
- szkolenie na koszt firmy
- miłą atmosferę pracy
- godziny pracy do ustalenia

Prosimy o dopisanie w cv następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 22 Grudzien, 2015  12:52

Identyfikator: 570757

Wyświetleń: 2113